החזון שלנו

‘תן לרוץ’ הוא פרויקט ריצה ייחודי, אשר נולד מהרצון הגדול לגרום לאנשים לעשות ספורט. הרצון הזה נובע מההבנה האמתית של חשיבות הספורט – לגוף ולנפש.

המטרה הסופית של הפרויקט היא לסיים 5 ק”מ / 10 ק”מ, שזה בפני עצמו הישג ענק. אך המטרה הגדולה יותר, היא לגרום לכמה שיותר אנשים להכניס את הריצה לחיים שלהם באופן קבוע. הסיפוק המטורף הזה שאתה יודע שעשית משהו כל כך טוב בשביל מישהו אחר.

אנחנו רוצים להנגיש את זה לכמה שיותר אנשים. בגלל זה העברנו את הפלטפורמה שלנו לאונליין וקבענו מחירים נוחים שלא יהיה מכשול כלכלי.

מה הספקנו לעשות?

מעל 1400 אנשים סיימו!

המספר הזה עדיין לא נתפס לנו, כמות אדירה של אנשים שכל אחד הוא עולם שלם. הסיפוק הענק על כל אחד ואחד שמסיים את הפרויקט בהצלחה ממלא באנרגיות וגורם לנו לרצות ולהשתפר לפעם הבאה.

עברנו לאונליין!

ההקמה והתכנון היו עוד הרבה לפני הקורונה, אפליקציה אנטרקטיבית עם מעקב צמוד אחר המתאמנים, ליווי קולי לאורך כל הריצה אשר נותן לרצים ראש שקט - פשוט לרוץ לפי ההנחיות, אימוני כוח מלאים באיכות גבוהה עם דגשים והסברים. הקורונה דחקה בנו והחל ממרץ 2020 הפרויקט עבר באונליין למאות אנשים אשר סיימו אותו בהצלחה!

הקמנו משפחה!

שברנו כל כך הרבה תקרות זכוכית. אנשים לא האמינו שהם מסוגלים בכלל לרוץ את המרחקים האלה, חלקם לא האמינו שהם מסוגלים לרוץ יותר מ-50 מטרים. נוצרו חברויות רבות, ולאחר הפרויקט הראשון החלטנו להקים את קבוצת המשך. מתאמנים, מבלים, ויוצאים למרוצים רבים ביחד!

בואו להיות חלק מהמשפחה

הקודם
הבא

אם הגעתם עד לפה סימן שאתם רוצים להתחיל לרוץ!

קבלו שבוע ניסיון בחינם!!

מלאו את הפרטים ונצא לדרך

הקודם
הבא

אם הגעתם עד לפה סימן שאתם רוצים להתחיל לרוץ!

קבלו שבוע ניסיון בחינם!!

מלאו את הפרטים ונצא לדרך

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד
error: Content is protected !!

יותם דניאל

יותם דניאל

סיימתי תואר ראשון בפיזיותרפיה ב2010.
פיזיותרפיסט ראשי הפועל עכו ליגת על בכדורגל במשך 2 עונות.
פיזיותרפיסט ראשי מכבי חיפה בכדורסל במשך 4 עונות.
בעלים של “המכון לרפואת ספורט מכבי חיפה בכדורסל” ב 4 שנים האחרונות. במכון אנו מטפלים בספורטאים חובבנים ומקצועים מכל ענפי הספורט.

יונתן זוהר

יונתן זוהר

מאמן ומנהל הפרויקט. מאמן כושר מוסמך, בעל ניסיון של כ-10 שנים.
כספורטאי שהגיע מתחום האתלטיקה, תמיד הייתה לי זיקה גבוהה לריצה ואורח חיים בריא.תחילת דרכי בתחום האימון הייתה בשירותי הצבאי. אימנתי במשך 3 שנים, בחדר בכושר ומחוצה לו, את המערך הלוחם של הצוערים והקצינים בבה”ד 1 (בית הספר לקצינים).

את הכשרתי המקצועית כמאמן כושר, רכשתי במכון וינגייט. 
מיד כשהשתחררתי מהצבא המשכתי לעסוק באימון למטרות שונות – הרזיה, חיטוב, שמירה על אורח חיים ספורטיבי, ריצה, הכנה למבחני הכושר של כוחות הביטחון ועוד.
במהלך השנים צברתי ידע תאורטי ומעשי נרחב בתחום האימון הגופני, והמון ניסיון דרך אלפי המתאמנים שעברו דרכי. הובלתי מאות אימונים והכנות למרוצים, ועבדתי מול קהלים מגוונים. 

נטלי ורסנו

נטלי ורסנו

דיאטנית קלינית וספורט. בעלת קליניקה לייעוצי תזונה לירידה במשקל, חיטוב הגוף ואורח חיים בריא. עוסקת ב: ליווי ספורטאים, תכניות תזונה אונליין, מרצה בוינגייט בקורס תזונה למאמני כושר.

בהכשרתי אני – דיאטנית קלינית מוסמכת מטעם משרד הבריאות. מתמחה בתזונת ספורט מטעם המרכז לרפואת ספורט שערי צדק. מדריכת כושר גופני ובריאות מטעם המכללה האקדמית וינגייט. אני מלווה יום יום אנשים בתהליך שהוא משנה חיים, משנה הרגלים, צורת חשיבה ואהבה עצמית.