נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד
error: Content is protected !!

“קוראים לי עמיר קלדור, בעודף משקל ועם בעיות סוכר. לפחות עד לפני שנה.

כשהבת שלי ביקשה ממני לרוץ איתה ק”מ וחצי (שעורי בית) הרגשתי כל כך נבוך, לשעבר קצין בגולני שלא יכול לרוץ יותר מ 200 מטר.

לאחר שנה של אימונים עם יונתן ב’תן לרוץ’ ירדתי 12 ק”ג, ויותר חשוב אין חריגות לא בסוכר ולא בכולסטרול.

תודה יונתן על התמיכה והעידוד וההתמדה עכשיו אני רץ כל שבוע פעמיים ומכור לחלוטין להרגשה שאני יכול.”

סיים K10

פרויקט מדהים עם מאמן מהדרגה הראשונה! דואג לכל אחד ואחד. עוקב אחרי התרגילים שלנו.

משקיע בנו מבחינה נפשית ומקצועיות. משקיע בתרגילים ובגיוון. ובנוסף נותן יחס אנושי שאין שני לו.

תודה רבה!!!!

סיימה 5K

ממליצה בחום !!

כבר מהאימון הראשון מורגש היחס האישי ותשומת הלב שעזרה לי לרוץ מרחקים שלא דמיינתי שאני מסוגלת.

הקבוצה מגוונת, תוך זמן קצר הופכת למשפחה. לא הייתי מצליחה לרוץ ולהתמיד בלי תן לרוץ !

 

סיימה K10

ממליצה בחום על פרויקט “תן לרוץ “בניצוחו של יהונתן המקסים. לא האמנתי שתוך זמן קצר וללא קושי מטורף אצליח לרוץ למעלה מ 5 ק”מ בקלילות ובהנאה  (יש לציין שלא הייתי בכושר לפני זה כלל).

השיעורים המגוונים מועברים בצורה קלילה וכיפית. מומלץ!!

סיימה K5

אז לפני מס’ חודשים החלטתי להצטרף (לחלוטין לא באופי שלי) לקבוצת ריצה בשם “תן לרוץ” , ובהובלתו של יונתן.אל הקבוצה נחשפתי בעת רפרוף ברחבי הפייסבוק. הגעתי למפגש הראשון מעט סקפטית , כי בהיכרותי עם עצמי לאורך השנים ראיתי כי לא ניחנתי ביכולת “התמדה” מרשימה במיוחד.  עוד באימון הראשון הרגשתי שיש פה משהו אחר , קבלת פנים נעימה (הכוללת היכרות מרשימה של כלל המשתתפים לפי שמם ובעל פה!) אותה קיבלנו מיונתן היתה רק אחד מהפרטים הקטנים והכל כך מדוייקים להם הייתי זקוקה.

העובדה כי כלל הרצים מגיעים מנקודות מוצא שונות ברמת הכושר הגופני שלהם, הגילאים ובכללי מגוון האנשים המשתתפים, לא הפריעה למאמן להביאנו ליישור קו מופתי . האימונים הקבוצתיים השבועיים והאימונים היומיים דרך המרשתת  בשילוב קבוצת הוואטס-אפ הפעילה באופן מפתיע – ייצרו אצלי מוטיבציה , שייכות ותחושת מחוייבות (ומסתבר שזה בדיוק מה שהיה לי חסר כדי להתמיד).

התכנית הכל כך משפחתית ומיוחדת הזו דחפה אותי לרוץ ולהגיע ליעדים שכבר לא האמנתי שאצלח שוב. 

על כל זאת ועוד , אני ממליצה בחום על התכנית של יונתן “תן לרוץ” – הצטרפו אלינו למשפחת הריצה הגדולה בדרך תגלו את עצמכם מחדש (ואולי אף תזכו בכמה חברים)

 

סיימה K5

“תמיד חלמתי לרוץ וחשבתי שאני לא בנויה, בזכות המסגרת הזו שנקראת תן לרוץ, הליווי והאימונים של יונתן הגשמתי חלום והתאהבתי בריצה.”

 

סיימה K5

ריצה זה החיים! אני רצה כבר לא מעט זמן, שנים, 18 ליתר דיוק.. בגיל 18 החלטתי לקום בבוקר ופשוט התחלתי לרוץ.. ומאז לא הפסקתי. ריצה היא הבריאות שלי, הפסיכולוג הכי אפקטיבי.. אני רצה בכל מקום אליו אני מגיעה, כל טיול עם חברות ומשפחה בארץ או בחול תמיד מלווה בטיול ריצה, בשעות בוקר מוקדמות לפני שכולם מתעוררים.. זה הטיול הכי מוצלח מבחינתי… אבל מה, תמיד הרגשתי שאני לא מתקדמת, דורכת במקום, רצה אותו הדבר כל פעם וכלום לא מושך אותי קדימה.. ופתאום חברה הציעה לי, בואי תצטרפי ליונתן מ-״תן לרוץ״ הייתי סקפטית כי הנחתי שזה לא בשבילי, לא רציתי להרוס לעצמי את חווית הריצה. ואז הצטרפתי וגיליתי מדריך מקסים, קשוב מגדיל ראש שאיגד סביבו אחלה של חבורה, אנשים עם אנרגיה חיובית שפשוט כיף לבוא ולרוץ איתם. יונתן יודע לדחוף קדימה וגם לשחרר כשצריך וזה פשוט תענוג.. האימונים לא פשוטים אבל כבר אחרי 4 חודשים אני מרגישה שהתקדמתי ומשהו התחיל להשתנות. אז כל מי שעדיין לא הצטרף… תעשו לעצמיכם טובה כי אין על יונתן!

סיימה K10

כשחברה שלי אמרה לי בואי ננסה ללכת לקבוצת ריצה הייתי בטוחה שנגיע לשיעור הראשון ולא נתמיד. הגעתי והכרתי מאמן מקסים ומקצועי וקבוצת אנשים מקסימים. בסיום הסבב הראשון כבר רצתי 5 ק”מ והשתתפתי במרוץ חיפה. כמובן שלא יכולתי להפסיק והמשכתי לעוד בסוף הסבב השני כבר רצתי 10 ק”מ והשתתפתי עם הקבוצה בעוד 2 מרוצים וזאת הייתה חוויה נהדרת. מחכה כבר לחזור לריצות עם הקבוצה אחרי שאלד.