תקנון האתר:

כל הזכויות באתר זה לרבות כל התוכן, הסרטונים וקטעי הקול שייכים ושמורים אך ורק ליונתן זוהר, ת”ז 305143513.

הצפייה בתכנית האימונים, לרבות הסרטונים וקטעי הקול היא עבור הרוכש בלבד. ולמטרה של ביצוע הפרויקט בלבד ולא לשום מטרה אחרת.

חל איסור מוחלט על הורדה או העלאה או הקלטה, או הפצה או שיתוף או איסוף או גניבה של אף תוכן מתוך אתר זה, לרבות סרטונים, קטעי קול או טקסטים. כל אדם אשר ייתפס מנסה לעשות כך תוגש נגדו תלונה פלילית במשטרה.

הרכישה באתר הינה מגיל 18 ומעלה

תוכן הקורס נגיש לכל רוכש למשך 14 שבועות בלבד ואינו ניתן להעברה למישהו אחר.

לאחר הרכישה המתאמן ייחשף לכל תוכן הקורס, אין החזר כספי או אפשרות ביטול על קורס שנרכש.

 

מדיניות משלוחים מוצרי כושר:

כל ההזמנות מטופלות ונשלחות בימי עסקים בלבד

(ראשון עד חמישי, לא כולל ערבי חג, חג וימי חול המועד)

הזמנות שיקלטו במערכת בימים שישי או שבת יטופלו רק ביום ראשון העוקב.

שימו לב: על מנת לייעל את המשלוח אליכם, בעת הקניה באתר מומלץ לבחור משלוח לכתובת שבה הנכם נמצאים רוב יומכם – בעבודה, בבית או בכל כתובת אחרת לבחירתכם. 

דמי משלוח הינם בעלות והם מצוינים בנפרד על גבי טופס ההזמנה ובחשבונית או תעודת המשלוח.

זמן מסירת המשלוח ללקוח הוא עד 7 ימי עסקים (מיום העסקים בו נקלטה וטופלה ההזמנה) אלא אם נודיע אחרת ומראש, במסגרת התקופה האמורה, על כך שהמוצרים שהוזמנו (או חלקם) אינם זמינים, לרבות באופן זמני.

אספקת מוצרים על ידי חלוקת משלוחים הנה בתחומי ישראל בלבד וכפופה לנגישות סבירה
(תשתיות, הגבלות ביטחוניות וכיו”ב).

לא נהיה אחראים לכל נזק בגין איחור ו/או עיכוב שנגרמו כתוצאה מכוח עליון, צד שלישי ו/או נסיבות או אירועים שאינם בשליטתנו.

במקרים מסוימים, עפ”י שיקול דעתנו, המוצרים יועמדו לרשות הלקוח לאיסוף במקום סמוך ומקובל, אשר יתואם עמה מראש.

אנו נספק כל מוצר שנרכש לכתובת שהוקלדה בזמן הרכישה. אנו מתחייבים לספק את המוצרים שנרכשו בתנאי שאושר התשלום בכרטיס האשראי כמפורט לעיל ולהלן.

מועד אספקת המוצרים הוא בימי עבודה הנספרים מיום קבלת אישור לעסקה מחברת האשראי (ימים א’-ה’, לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג, ימי חג ושבתון). 

דמי המשלוח המפורטים באתר אינם כוללים הובלה חריגה (הובלה לקומות גבוהות ללא מעלית, או הובלה הדורשת כח אדם נוסף או אמצעים מיוחדים) ו/או משלוח מחוץ לגבולות מדינת ישראל. במקרה של הובלה חריגה כאמור לעיל, אנו נהיה רשאים לבטל את ההזמנה לפי שיקול דעת החברה, או לגבות תשלום נוסף בנוסף לתשלום בגין הובלה רגילה.

במשלוח עד הבית, הסף עבור משלוח חינם יחשב כסכום ההזמנה לאחר קיזוז נקודות מועדון ו/או הנחות בהזמנה.

התשלום עבור המשלוח הכולל יתבצע באמצעות כרטיס האשראי ויתווסף לתשלום  של העסקה.

  1. משלוחים המיועדים להפצה לבתי אב – המסירה תבוצע עד 7 ימי עסקים (לא כולל יום האיסוף)  ועד סוף יום העסקים ולאחר תיאום מול הלקוח.
  2. משלוחים המיועדים להפצה באזורים חריגים (יישובי רמת הגולן ,גבול הצפון, יישובי המגזר הערבי , יישובי בקעת הירדן , ישובים מעבר לקו הירוק , יישובי עוטף עזה, אילת, ים המלח ויישובי הערבה) תתבצע עד 10 ימי עסקים .
  3. בתקופות שקודמות לחגים ובמהלך החגים, ייתכנו עיכובים בזמני ההפצה, כמו כן במהלך חודש נובמבר ותחילת דצמבר (חודש חגי האינטרנט).
  4. אין כניסה לישובים / כפרים ערביים בסיכון  וישובים מעבר לקו הירוק בעלי סיכון בטחוני .
  5. מחיר שליחות לאילת ולערבה 45₪ .

מדיניות ביטולים והחזרים על מוצרי הכושר:

ניתן לבצע החזרה/החלפה של מוצרים מהחנות עד 14 יום מקבלת ההזמנה בצירוף החשבונית המקורית.

חשוב לשים לב! לשמור על התווית והאריזה המקורית שהגיעו עם הפריט ושהם נמצאים בשלמותם

וכמובן, יש לוודא שלא נעשה כל שימוש ושלא נגרם שום פגם/נזק לפריט.

פריט אשר יתקבל פגום או שלא בשלמותו – לא יתקבל בגינו זיכוי.

ניתן לקבל את ההחזר הכספי אך ורק לכרטיס האשראי שממנו בוצעה ההזמנה.

ההחזר יבוצע באותם תנאים של העסקה המקורית .

החלפות מוצרי הכושר:

אם הזמנתם פריט כשלהו והסתבר לכם שאינו בגודל המתאים או שאינו תואם את ציפיותיך , תוכלו להביא אותו למחסן ברח’ דרך הים 100 חיפה או לשלוח חזרה אלינו במשלוח דו”צ (על חשבון השולח), בצירוף החשבונית המקורית ותוכלו לקבל מוצר חדש במידה המתאימה או זיכוי לרכישה באתר.

חשוב לשים לב! לשמור על התווית והאריזה המקורית שהגיעו עם הפריט ושהם נמצאים בשלמותם

וכמובן, יש לוודא שלא נעשה כל שימוש ושלא נגרם שום פגם/נזק לפריט.

פריט אשר יתקבל פגום או שלא בשלמותו – לא יוחלף.

‘תן לרוץ’ מכירה בחשיבות השמירה על פרטיותם של המשתמשים באתר האינטרנט שהיא מפעילה ומנהלת (“האתר”).

שימושך באתר ו/או רישומך לשירותים באתר ו/או ביצוע רכישה על ידך באתר מהווים את הסכמתך לכל שימוש אשר יעשה במידע שייאסף אודותיך כמפורט בתנאי מדיניות הפרטיות להלן.

רישום לשירותים
חלק מהשירותים הניתנים באתר לרבות ביצוע רכישות של הפרויקט ומוצרים המוצעים באתר טעונים הרשמה. במסגרת ההרשמה תידרש למסור מידע אישי אודותיך לרבות פרטים מזהים, פרטי התקשרות, פרטי כרטיס האשראי שברשותך וכו’.

אינך חייב על פי חוק למסור את המידע אולם ללא מסירת המידע לא תוכל לקבל שירותים אלו ו/או לבצע רכישות של מוצרים באתר.

מאגרי מידע
המידע אשר תמסור בעת ההרשמה לשירותים באתר לרבות לצורך ביצוע הרכישות באתר וכל מידע אחר אשר תמסור בהמשך, כמתבקש מסוג השירות, וכן כל מידע אשר ייאסף אודותיך בקשר לשירותים אליהם נרשמת ו/או בקשר להזמנות שביצעת ו/או למוצרים  שרכשת ו/או לכל שימוש אחר שנעשה על ידך באתר ישמרו במאגרי המידע של החברה, ותעשה שימוש במידע בהתאם להוראות הדין ובהתאם למדיניות פרטיות זו.  

השימוש במידע
‘תן לרוץ’ תהיה רשאית לעשות כל שימוש במידע, הנדרש לה לצורך מתן השירותים המבוקשים על ידך לרבות תפעול הפרויקט ולרבות הטיפול בהזמנות לרכישת המוצרים. ‘תן לרוץ’ תהיה רשאית להתיר את הגישה למידע במאגרי המידע ו/או להעביר את המידע לצד שלישי כלשהו בהתאם לסוג השירותים ו/או ההזמנות כאמור וכן לצורך תפעול, פיתוח ושיפור האתר והשירותים באתר. כמו כן תהיה רשאית החברה לעשות שימוש במידע על מנת לפנות ללקוחותיה בכל אחד מאמצעי ו/או פרטי ההתקשרות אשר נמסרו על ידם באתר לרבות בדרך של דיוור ישיר ושירותי דיוור ישיר על מנת להציע לך כל שירות ו/או מוצר ו/או מידע נוסף אשר תסבור החברה כי יוכל להתאים ו/או לעניין אותך בהתאם לפילוח המידע המצוי אצלה אודותיך ו/או כל שירות ו/או מוצר ו/או מידע אחר בהתאם לשיקול דעתה. ‘תן לרוץ’ תהיה רשאית לפנות אליך בעצמה ו/או באמצעות מי מטעמה וכן להעביר את המידע לצדדים שלישיים כלשהם על מנת שיוכלו לפנות אליך ולהציע לך שירותים ו/או מוצרים נוספים כאמור.

הינך רשאי בכל עת לפנות דרך האתר ולבקש שלא לקבל הצעות לשירותים ו/או מוצרים נוספים או באמצעות כפתור “הסר” בכל אחד מדרכי ההתקשרות הדיגיטליים.

משלוח חומר פרסומי
‘תן לרוץ’ תהיה רשאית לשלוח למשתמש כל מידע פרסומי ו/או שיווקי שלה ו/או של צדדים שלישיים בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי תוך שימוש בכל אחד מאמצעי התקשורת האלקטרונית שמסר לה המשתמש בעת הרישום באתר או במועד מאוחר יותר, לרבות הודעות בדואר אלקטרוני.

הינך רשאי בכל עת לפנות ל’תן לרוץ’ ולבקש שלא לקבל הצעות לשירותים ו/או מוצרים נוספים או באמצעות כפתור “הסר” בכל אחד מדרכי ההתקשרות הדיגיטליים.

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד
error: Content is protected !!